See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradniach Specjalistycznych: Alergologicznej dla Dzieci, Alergologicznej dla Dorosłych, Dermatologicznej, Chorób Płuc, Neurologicznej, Onkologicznej objętych przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradniach Specjalistycznych: Alergologicznej dla Dzieci, Alergologicznej dla Dorosłych, Dermatologicznej, Chorób Płuc, Neurologicznej, Onkologicznej objętych przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: DSO.113.56.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dzieci.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Alergologicznej dla Dzieci. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 450 000 punktów.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dorosłych.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Alergologicznej dla Dorosłych. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 615 000 punktów.
Los: LOT-0003
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 3 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Dermatologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Dermatologicznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 200 000 punktów.
Los: LOT-0004
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 4 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Chorób Płuc.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Chorób Płuc. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 560 000 punktów.
Los: LOT-0005
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 5 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Neurologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Neurologicznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 1 200 000 punktów.
Los: LOT-0006
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 6 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Onkologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Onkologicznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 230 000 punktów.