852693-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwareprogrammierung und -beratung – Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS AMMS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozszerzenie funkcjonalności systemu HIS AMMS
Beschreibung1.1 Przedmiotem zamówienia jest Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS AMMS. 1.2 Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części, w związku z tym Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa funkcjonalności posiadanego i eksploatowanego zintegrowanego systemu informatycznego. Nie ma możliwości podziału zamówienia na części, ponieważ rozbudowa zawiera dużo wspólnych elementów, które jako całość muszą działać prawidłowo. W związku z powyższym ze względów technicznych i organizacyjnych nie jest możliwe podzielenie zamówienia na części.Przedmiot zamówienia nie podlega podziałowi ponieważ stanowi jednorodny system informatyczny HIS. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku 1B do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), które stanowią integralną część SWZ. Postępowanie prowadzone jest w celu realizacji projektu pn: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącą elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, objętego wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, zwanego dalej KPO. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu, zgodnie z art. 257 ustawy pzp.
Interne KennungFDZP.226.50.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozszerzenie funkcjonalności systemu HIS AMMS.
BeschreibungRozszerzenie funkcjonalności systemu HIS AMMS.