See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH, CHEMIOTERAPII ORAZ LEKU REMDESIVIR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych: 1) stosowanych w ramach programów lekowych oraz 2) stosowanych w ramach chemioterapii 3) stosowanych przeciwwirusowo szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku 2A do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba części w niniejszym postępowaniu: 110. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung: 731405-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10
Beschreibung: CZĘŚĆ 10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 17
Beschreibung: CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ 20
Beschreibung: CZĘŚĆ 20
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 24
Beschreibung: CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ 42
Beschreibung: CZĘŚĆ 42
Los: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ 64
Beschreibung: CZĘŚĆ 64
Los: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ 68
Beschreibung: CZĘŚĆ 68
Los: LOT-0071
Titel: CZĘŚĆ 71
Beschreibung: CZĘŚĆ 71
Los: LOT-0076
Titel: CZĘŚĆ 76
Beschreibung: CZĘŚĆ 76
Los: LOT-0077
Titel: CZĘŚĆ 77
Beschreibung: CZĘŚĆ 77
Los: LOT-0083
Titel: CZĘŚĆ 83
Beschreibung: CZĘŚĆ 83
Los: LOT-0084
Titel: CZĘŚĆ 84
Beschreibung: CZĘŚĆ 84
Los: LOT-0086
Titel: CZĘŚĆ 86
Beschreibung: CZĘŚĆ 86
Los: LOT-0087
Titel: CZĘŚĆ 87
Beschreibung: CZĘŚĆ 87
Los: LOT-0099
Titel: CZĘŚĆ 99
Beschreibung: CZĘŚĆ 99
Los: LOT-0101
Titel: CZĘŚĆ 101
Beschreibung: CZĘŚĆ 101