2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingen- en jeugdvervoer Versis
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van het leerlingen- en jeugdvervoer voor genoemde gemeenten. Versis is de naam van het regionale systeem voor doelgroepenvervoer in de regio Rivierenland. Binnen Versis kunnen verschillende vormen van vervoer worden georganiseerd. Verschillende doelgroepen maken gebruik van Versis. Het gaat altijd om ritten waarvoor een gemeente opdracht heeft gegeven dan wel om ritten die een reiziger zelf boekt omdat die reiziger hiervoor toestemming heeft van een gemeente. Voor iedere doelgroep kunnen verschillende vervoervoorwaarden en systeemkenmerken (spelregels) gelden. Zie de inschrijfleidraad en daaronder specifiek bijlage 10 ‘Programma van Eisen Leerlingen- en jeugdvervoer Versis’ voor meer informatie over het vervoersysteem Versis. Perceel 1 t/m perceel 4 De opdracht wordt voor wat betreft de percelen 1 t/m 4 vastgelegd in een door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen Overeenkomst. De ingangsdatum van de Overeenkomsten is 1 augustus 2026. De Overeenkomsten kennen een initiële looptijd van zes (6) jaar en eindigen op 31 juli 2032. Na de initiële looptijd kan de Overeenkomst met wederzijdse instemming en afhankelijk van de geleverde kwaliteit en de inhoud van de dan geldende door Regio Rivierenland met de gemeentes afgesloten dienstverleningsovereenkomst (DVO), 2x voor de duur van een (1) jaar verlengd worden. De overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op 31 juli 2034. Perceel 5 De opdracht voor perceel 5 wordt vastgelegd in een door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen Overeenkomst. De ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 augustus 2026. De Overeenkomst kent een looptijd van drie (3) jaar en eindigt op 31 juli 2029 en kent geen verlengmogelijkheid. Voor nadere opdrachten die aanvangen binnen de looptijd van de Overeenkomst geldt dat deze volledig moeten worden uitgediend, ook als de einddatum daarvan buiten de looptijd van de Overeenkomst ligt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Ritten van en naar scholen, instellingen en stageadressen binnen het grondgebied van de gemeenten Buren, Neder-Betuwe, Culemborg, West Betuwe, Tiel, Overbetuwe, Druten en West Maas en Waal. Zie inschrijfleidraad en programma van eisen (bijlage 10).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1 t/m perceel 4 De opdracht wordt voor wat betreft de percelen 1 t/m 4 vastgelegd in een door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen Overeenkomst. De ingangsdatum van de Overeenkomsten is 1 augustus 2026. De Overeenkomsten kennen een initiële looptijd van zes (6) jaar en eindigen op 31 juli 2032. Na de initiële looptijd kan de Overeenkomst met wederzijdse instemming en afhankelijk van de geleverde kwaliteit en de inhoud van de dan geldende door Regio Rivierenland met de gemeentes afgesloten dienstverleningsovereenkomst (DVO), 2x voor de duur van een (1) jaar verlengd worden. De overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op 31 juli 2034. Perceel 5 De opdracht voor perceel 5 wordt vastgelegd in een door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen Overeenkomst. De ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 augustus 2026. De Overeenkomst kent een looptijd van drie (3) jaar en eindigt op 31 juli 2029 en kent geen verlengmogelijkheid. Voor nadere opdrachten die aanvangen binnen de looptijd van de Overeenkomst geldt dat deze volledig moeten worden uitgediend, ook als de einddatum daarvan buiten de looptijd van de Overeenkomst ligt.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Ritten van en naar scholen, instellingen en stageadressen binnen het grondgebied van de gemeenten Papendrecht, Sliedrecht, Hardinxveld-Giessendam, Gorinchem, Molenlanden, Vijfheerenlanden, Altena, Zaltbommel, Maasdriel, ’s-Hertogenbosch, St. Michielsgestel, Vught, Boxtel en Oss. Zie inschrijfleidraad en programma van eisen (bijlage 10).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Ritten van en naar scholen, instellingen en stageadressen binnen het grondgebied van de gemeenten Wijchen, Beuningen, Nijmegen, Heumen, Berg en Dal, Lingewaard, Renkum en Arnhem. Zie inschrijfleidraad en programma van eisen (bijlage 10).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Ritten van en naar scholen, instellingen en stageadressen binnen het grondgebied van de gemeenten Wageningen, Ede, Barneveld, Nijkerk, Rhenen, Veenendaal, Renswoude, Scherpenzeel, Woudenberg, Leusden, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede, Amersfoort, Soest, Zeist, De Bilt, Bunnik, Houten, Nieuwegein, IJsselstein en Utrecht. Zie inschrijfleidraad en programma van eisen (bijlage 10).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Onder dit perceel vallen alle routes die aan één of meer van deze kenmerken voldoen: • deze route valt niet onder de werking van perceel 1 t/m perceel 4 omdat de bestemming buiten de geografische afbakening van perceel 1 t/m perceel 4 valt; • de route valt geografisch binnen perceel 1, 2, 3 of 4 maar er worden eisen aan de uitvoering gesteld die het Programma van Eisen overstijgen en de opdrachtnemer van het betreffende perceel is daarom niet verplicht om de opdracht uit te voeren. Denk hierbij (maar niet uitsluitend) aan liggend vervoer, extra eisen aan de chauffeur, specialistische begeleiding, extra eisen aan het voertuig en andere extra eisen vanwege de specifieke noden van een reiziger; • de route valt geografisch binnen perceel 1, 2, 3 of 4 maar opdrachtgever besluit, met instemming van de opdrachtnemer van het betreffende perceel, om de route in perceel 5 onder te brengen. Zie inschrijfleidraad en programma van eisen (bijlage 10).
Interne Kennung: 5