See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project F.A.S.T.: Incidentafhandeling op de autosnelwegen in Provincie Oost-Vlaanderen, op autosnelwegen. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) <= 3,5 ton
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het bevorderen van de mobiliteit en de verkeersveiligheid op de autosnelwegen A10 (E40), A14 (E17), A11 (E34) en R2 in de provincie Oost-Vlaanderen door de incidentafhandeling - waarbij takelen1 en/of het signaleren van een verkeersbelemmering nodig is - te optimaliseren. Het actiegebied werd opgedeeld in 4 percelen. Deze opdracht duidt een vaste takeldienst aan om een betere en efficiëntere dienstverlening met de beste prijs/kwaliteitsgaranties voor de weggebruiker te garanderen bij defecten, ongevallen of andere incidenten in het verkeer. De verkeersveiligheid krijgt hierbij voorrang.
Interne Kennung: WOV/OND/D400/2025/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: verkorting tot 30 kld wegens indiening via elektronisch platform (art.36§4 Wet OO 17/06/2016)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOV/OND/D400/2025/5 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Zone 2 – E40 West
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: WOV/OND/D400/2025/5 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Zone 6 – E17 Midden
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: WOV/OND/D400/2025/5 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Zone 7 – E17 Noord
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: WOV/OND/D400/2025/5 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Zone 8 – E34 Oost
Interne Kennung: 4