See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych kontenerów oraz powierzchni zewnętrznych utwardzonych z płyt betonowych na terenie kompleksu wojskowego w Pomiechówku, administrowanego przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Beschreibung: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych kontenerów oraz powierzchni zewnętrznych utwardzonych z płyt betonowych na terenie kompleksu wojskowego w Pomiechówku, administrowanego przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Interne Kennung: ZP/162/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1