852934-2025 - Ergebnis
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dostawy polielektrolitu do odwadniania osadów przefermentowanych do oczyszczalni ścieków Gdańsk Wschód
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy polielektrolitu do odwadniania osadów przefermentowanych do oczyszczalni ścieków Gdańsk Wschód
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w 2026 roku polielektrolitu do odwadniania osadów przefermentowanych w wirówkach dekantacyjnych do oczyszczalni ścieków Gdańsk Wschód ul. Benzynowa 26 w Gdańsku w łącznej ilości 160 Mg (ton). Wymagana postać dostaw polielektrolitu: proszek w opakowaniach po ok. 500 kg (tzw. big-bagi).
Vorherige Bekanntmachung665833-2025
Interne KennungZP – SAP/4/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001