See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning Communicatiediensten
Beschreibung: Afdeling Communicatie & External Affairs werkt met diverse partijen samen ter ondersteuning van haar brede scala aan communicatieactiviteiten. Omdat de vraag om alle stakeholders geïnformeerd te houden toeneemt, is het Havenbedrijf Rotterdam een aanbestedingstraject gestart om meer verschillende partijen en specialismen voor langere tijd aan zich te binden, zodat er een vloeiende samenwerking kan ontstaan. Dit wordt vormgegeven in meerdere raamovereenkomsten per perceel.
Interne Kennung: 67ec35ba2113774f9a8c676e
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste, 79415200 Entwurfsberatung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79416100 Verwaltung von Öffentlichkeitsarbeit, 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Marketing-, PR- en communicatieadvies
Beschreibung: Perceel 1 Marketing-, PR- en communicatieadvies Omschrijving van de opdracht Het leveren van Marketing, PR en communicatieadviesdiensten en het bieden allround communicatieoplossingen aan Havenbedrijf Rotterdam. In dit perceel zoeken wij Marketing, PR- en communicatiebureaus die allround inzetbaar zijn en alle communicatie expertises zelf in huis hebben. Strategische Marketing, PR en communicatieadviesdiensten Strategische communicatieadviesdiensten richten zich op het ontwikkelen van marketing, PR -en communicatieplannen, positionering en strategieën voor de communicatie van het havenbedrijf. Dit omvat bijvoorbeeld maar niet uitsluitend het opstellen van proposities, het definiëren van de kernboodschappen en het bepalen van de middelenmix om onze doelgroepen te bereiken. Tactische Marketing, PR en communicatieadviesdiensten Tactische Marketing, PR en communicatieadviesdiensten richten zich op de ontwikkeling en de uitvoering van (marketing)communicatiecampagnes op projectniveau. Dit omvat bijvoorbeeld maar niet uitsluitend het ontwikkelen van campagneplannen, en het coördineren van de inzet van verschillende communicatiekanalen. Operationele Communicatieadviesdiensten Het uitvoeren/implementeren van het Marketing, -PR en/of communicatieplannen. De totstandkoming van de communicatiemiddelen, in samenwerking met het havenbedrijf. Bijvoorbeeld, maar niet uitsluitend, het schrijven van storylines, het maken van banieren of andere communicatiemiddelen.
Interne Kennung: AB-2024-COM-1
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Vormgeving
Beschreibung: Perceel 2 Vormgeving Omschrijving van de opdracht. Het perceel Vormgeving verwijst naar de creatie, het design en opmaak van communicatiemiddelen binnen de huisstijl van Havenbedrijf Rotterdam. Hieronder verstaan we de levering van diverse vormgevingsopdrachten welke variëren van het ontwerpen van key visuals, de opmaak van powerpoint slides, de opmaak van magazines, de opmaak van boodschappen in een beursstand tot het ontwikkelen van 3D animaties en (web)design.
Interne Kennung: AB-2024-COM-2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Video
Beschreibung: Perceel 3 Video Omschrijving van de opdracht Onder Video worden videoproducties verstaan. Hieronder vallen zowel conceptuele video’s, bewegend beeld producties voor online uitingen (social media of web) en short form video’s. Video’s worden door Havenbedrijf Rotterdam gebruikt om communicatieboodschappen over te brengen. Dit gebeurt door feitelijke informatie te delen in video of middels storytelling. Havenbedrijf Rotterdam maakt veel losse video uitingen, maar heeft ook een aantal video series waarbij periodiek een video in dezelfde stijl, en binnen hetzelfde thema, wordt gemaakt.
Interne Kennung: AB-2024-COM-3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Social media & Online advertising
Beschreibung: Perceel 4 Social media & Online advertising Omschrijving van de opdracht Onder social media en online advertising verstaan we het geven van advies, het leveren van ondersteuning bij verschillende social media activiteiten. Deze opdrachten variëren van content creatie, community management, online advertising tot analyse en rapportage.
Interne Kennung: AB-2024-COM-4