See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Weryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w ramach realizacji zadań: „Przebudowa składu paliw nr 4” oraz „Budowa i modernizacja składów MPS”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w miejscowości Powidz w ramach realizacji zadań: 1)„Budowa i modernizacja składów MPS", 2)„Przebudowa składu paliw nr 4". 2.Przedmiot Zamówienia będzie przebiegać w wyodrębnionych Etapach: 1) Etap I - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej budowlanej, wykonanej w ramach Etapu I Umowy z Generalnym Wykonawcą, zwanym dalej „GW”; 2) Etap II - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej wykonawczej, kosztorysowej, STWiOR, innych niezbędnych opracowań i decyzji, wykonanych w ramach Etapu II Umowy z GW; 3) Etap III - obejmuje sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi; 4) Etap IV - obejmuje, w szczególności rozliczenie rzeczowo-finansowe zadania (skład MPS-4), w trakcie prowadzenia robót, jak i po ich ukończeniu przez GW oraz inne podmioty realizujące roboty, usługi lub dostawy, w tym opracowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia inspekcji formalnego odbioru – JFAI, zgodnie ze wzorami dokumentów Zamawiającego. 3.Szczegółowy zakres prac i obowiązków objętych niniejszym zamówieniem oraz etapy, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ oraz dokumentacji referencyjnej, której wykaz stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Dokumentacja referencyjna zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 401910-2025
Interne Kennung: NCB/3/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w miejscowości Powidz w ramach realizacji zadań: 1)„Budowa i modernizacja składów MPS"; 2)„Przebudowa składu paliw nr 4". 2.Przedmiot Zamówienia będzie przebiegać w wyodrębnionych Etapach: 1)Etap I - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej budowlanej, wykonanej w ramach Etapu I Umowy z Generalnym Wykonawcą, zwanym dalej „GW”; 2)Etap II - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej wykonawczej, kosztorysowej, STWiOR, innych niezbędnych opracowań i decyzji, wykonanych w ramach Etapu II Umowy z GW; 3)Etap III - obejmuje sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi; 4)Etap IV - obejmuje, w szczególności rozliczenie rzeczowo-finansowe zadania (skład MPS-4), w trakcie prowadzenia robót, jak i po ich ukończeniu przez GW oraz inne podmioty realizujące roboty, usługi lub dostawy, w tym opracowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia inspekcji formalnego odbioru – JFAI, zgodnie ze wzorami dokumentów Zamawiającego. 3.Szczegółowy zakres prac i obowiązków objętych niniejszym zamówieniem oraz etapy, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ oraz dokumentacji referencyjnej, której wykaz stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Dokumentacja referencyjna zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.