2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Radymno w 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozów o charakterze użyteczności publicznej zgodnie z wykazem linii: 1) Zabłotce - Budzyń przez Nienowice; 2) Budzyń - Ostrów przez Korczową, Młyny, Zaleską Wolę, Piaski, Duńkowice; 3) Chotyniec - Ostrów przez Łazy; 4) Sośnica Brzeg - Ostrów przez Nienowice, 5) Grabowiec; 6) Sośnica – Święte – Ostrów; 7) Łazy ''Kościół'' – Łazy ''Osiedle'' – Ostrów; 8) Chotyniec ''Kościół'' – Nienowice – Duńkowice – Ostrów. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punktach 1-3 i 5. Miejsce zamieszczenia ogłoszenia: a) Biuletyn Informacji Publicznej (strona internetowa): www.ugradymno.ires.pl b) Tablica ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy Radymno c) Strona internetowa Urzędu Gminy Radymno d) Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej Linie komunikacyjne przewozów autobusowych zostaną uruchomione w przypadku otrzymania wsparcia finansowego uzyskanego w ramach ustawy z dnia 16 maja 2019 r. o funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej (tekst jedn. Dz.U.2024. poz. 402) Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.3.2.2025.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)