2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń i otoczenia budynków będących w dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Krakowie i podległych jej jednostek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa sprzątania pomieszczeń i otoczenia budynków będących w dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Krakowie i podległych jej jednostek zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy (projekt umowy stanowi załącznik nr 1 do nin. Specyfikacji). 2. Pozostałe warunki określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do Specyfikacji.
Interne Kennung: 3017-7.261.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona: podstawa prawna: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z przepisami art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Podstawa faktyczna: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamawiający powinien podjąć pilne działania zmierzające do wykonania zamówienia publicznego. Zamawiający powinien udzielić zamówienia publicznego na okres: 1.02.2026 r. – 31.01.2027 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa sprzątania pomieszczeń i otoczenia budynków będących w dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Krakowie i podległych jej jednostek