See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikrobusu do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrobusu do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do zaproszenia do negocjacji jako załącznik nr 1.
Vorherige Bekanntmachung: 587276-2025
Interne Kennung: WK.2370.29.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mikrobusu do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.