See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie wsparcia producenta (subskrypcji) dla systemu bezpieczeństwa NDR Fidelis Security
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przedłużenia wsparcia producenta (subskrypcji) dla systemu bezpieczeństwa NDR (ang. Network Detection and Response) Fidelis Security do 18.12.2026.
Vorherige Bekanntmachung: 767513-2025
Interne Kennung: BG-PZ.26.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przedłużenia wsparcia producenta (subskrypcji) dla systemu bezpieczeństwa NDR (ang. Network Detection and Response) Fidelis Security do 18.12.2026
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 767513-2025
Wewnętrzny identyfikator: BG-PZ.26.36.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001