853231-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Feuerwehrfahrzeuge – Pořízení CAS pro JSDH Žarošice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení CAS pro JSDH Žarošice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výběr dodavatele, který zajistí řádné a včasné plnění předmětu veřejné zakázky spočívajícího v dodávce 1ks nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ v provedení „R“ (speciálním redukovaném pro 6 osob) a hmotnostní třídy S, dále jen „CAS“. Součástí předmětu plnění je dodávka veškerého souvisejícího příslušenství a dále zajištění poskytování záruky za jakost.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1