853261-2025 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej i nad realizacją zadań dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej i nad realizacją zadań dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór.
BeschreibungPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej i nad realizacją zadań dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór. Zadania planowane są do realizacji w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych- kontynuacja (MNR3)" współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 2021-2027. Zadanie dotyczy stawów śródleśnych przewidzianych do wykonania w trybie zaprojektuj i wybuduj w latach 2026-2027r. Przedmiot zamówienia realizowany będzie etapami: a/ nadzór nad dokumentacją projektową b/ nadzór nad realizacją robót budowlanych Zasady ogólne realizacji przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadań przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór. Zadanie podzielone jest na 3 części Część nr 1 - Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Odbudowa kompleksu stawów: Stare stawy i wykonanie obszarów mokradłowych w terenach przylegających. Lokalizacja stawów - Gmina Wyry, obręb Wyry, DLP6 numery działek ewidencyjnych: 932, 933, 943, 941, 940/1. Cześć nr 2- Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Przebudowa stawu Wspólnik i wykonanie obszarów mokradłowych na terenach przylegających. Lokalizacja stawu- Gmina Kobiór, obręb Kobiór numery działek ewidencyjnych: 251, 414/250, 416/249 Część nr 3 - Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Przebudowa stawu Dąbrowica i wykonanie obszaru mokradłowego na terenach przylegających. Lokalizacja stawu: Gmina Kobiór, obręb Kobiór, numery działek ewidencyjnych: 259, 260
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Odbudowa kompleksu stawów: Stare stawy i wykonanie obszarów mokradłowych w terenach przylegających. Lokalizacja stawów - Gmina Wyry, obręb Wyry, DLP6 numery działek ewidencyjnych: 932, 933, 943, 941, 940/1.
Interne Kennungczęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Przebudowa stawu Wspólnik i wykonanie obszarów mokradłowych na terenach przylegających. Lokalizacja stawu- Gmina Kobiór, obręb Kobiór numery działek ewidencyjnych: 251, 414/250, 416/249
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją zadania: Przebudowa stawu Dąbrowica i wykonanie obszaru mokradłowego na terenach przylegających. Lokalizacja stawu: Gmina Kobiór, obręb Kobiór, numery działek ewidencyjnych: 259, 260
Interne Kennungczęść 3