See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis angiografické linky FD10 Allura Clarity C
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Servis angiografické linky FD10 Allura Clarity C“ je provádění údržby a full servisu stávajícího přístroje – angiografická linka FD10 Allura Clarity C, výrobce Philips, číslo v evidenci Philips: 76440767, sériové číslo: 1218, který vlastní a provozuje Karlovarská krajská nemocnice a.s., po dobu 5 let, a to v rozsahu specifikovaném ZD.
Interne Kennung: VZ 27/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001