See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 sztuk mikrotomów automatycznych, barwiarki automatycznej oraz nakrywarki automatycznej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 2 sztuk mikrotomów automatycznych, barwiarki automatycznej oraz nakrywarki automatycznej, zwanych dalej „sprzętem”. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
Vorherige Bekanntmachung: 788944-2025
Interne Kennung: ZP.220.115.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z krótkim terminem realizacji dostawy aparatów w ramach uzyskanej dotacji i pojawiającym się z ryzykiem utraty środków finansowych przyznanych z Budżetu Państwa. Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 sztuk mikrotomów automatycznych, barwiarki automatycznej oraz nakrywarki automatycznej. Zadanie nr 1.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
Interne Kennung: zadanie 1- Mikrotom automatyczny – 2 sztuki
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 sztuk mikrotomów automatycznych, barwiarki automatycznej oraz nakrywarki automatycznej. Zadanie nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – Barwiarka automatyczna – 1 sztuka
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie 2 sztuk mikrotomów automatycznych, barwiarki automatycznej oraz nakrywarki automatycznej. Zadanie nr 3.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – Nakrywarka automatyczna – 1 sztuka