853341-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwerów do Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (300/2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów do Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (300/2025)
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa serwerów do Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach Formularz opis przedmiotu zamówienia, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung648915-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa serwerów do Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Interne KennungCzęść nr 1