2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výsadby LBC Pod silnicí, LBK1, LBK2, NRBK K 113, ÚSES Vřesovice - LBC Větrolam 03
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výsadba prvků ÚSES. Navržené prvky slouží ke zvýšení ekologické stability území a kompenzaci nežádoucích změn v krajině a zároveň mají být zlepšeny podmínky ochrany zemědělsky vyúžívané půdy proti vodní a větrné erozi a zajištěno zlepšení vodního režimu a mezoklimatických poměrů v bezprostředním okolí řešených prvků.
Interne Kennung: 10/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka v užším řízení na služby dle § 58 zákona č. 134/2016 Sb., v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH, b) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku vznikne potřeba snížení nebo zvýšení výměry dle Přílohy č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku, je zadavatel oprávněn vyzvat vybraného dodavatele k uzavření dodatku ke smlouvě neveřejnou zakázku, jehož předmětem bude snížení nebo zvýšení výměry dle Přílohy č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku; cena předmětu smlouvy neveřejnou zakázku bude v takovém případě stanovena (zvýšena/snížena) na základě jednotkových cen za řešené položky dle Přílohy č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku (změna výměry nebude mít vliv na ceny, které budou v Příloze č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku označeny jako paušální). c) v případě, že zadavatel neobdrží avizovanou podporu z dotačního programu je zadavatel oprávněn od smlouvy o dílo odstoupit, nebo upravit termín realizace zakázky. V takovém případě bude termín realizace zakázky upraven dle možností zadavatele.