2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie wewnętrzne budynków Urzędu Miasta Poznania przy ul. Libelta, ul. 23 Lutego, ul. Gronowej oraz ul. S. Wojtulanis-Karpińskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: 1) codziennego sprzątania ciągów komunikacyjnych, tj. korytarzy i klatek schodowych, pomieszczeń socjalnych i toalet oraz pomieszczeń obsługi, tj. sal konferencyjnych, kuchni, itp. oraz codziennym opróżnianiu pojemników na odpady w pomieszczeniach biurowych w następujących budynkach Urzędu Miasta Poznania: a) ul. Gronowa 20, b) ul. Gronowa 22 a, b, c) ul. Libelta 16/20, d) ul. 23 Lutego 4/6 o łącznej powierzchni 4 998,47 m2 2) sprzątania co drugi dzień pomieszczeń biurowych w następujących budynkach Urzędu Miasta Poznania: a) ul. Gronowa 20, b) ul. Gronowa 22 a, b, c) ul. Libelta 16/20 o łącznej powierzchni 6 335,67 m2 3) sprzątania raz na tydzień pomieszczeń archiwum w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Gronowa 22 a, b, o łącznej powierzchni 480,15 m2 4) sprzątania raz w tygodniu pomieszczeń w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Stefanii Wojtulanis-Karpińskiej 7, o łącznej powierzchni 143,56 m2 5) sprzątania interwencyjnego pomieszczeń archiwum w budynkach przy ul. Gronowej 20 i ul. Libelta 16/20 - maksymalna powierzchnia 6 000 m² w całym okresie trwania umowy – na podstawie zleceń Zamawiającego, 6) sprzątania interwencyjnego w budynkach wymienionych w pkt. 1), w szczególności: po pracach remontowych, skutkach awarii, zalaniach, w tym spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi - maksymalna powierzchnia 1 500 m² w całym okresie trwania umowy – na podstawie zleceń Zamawiającego, 7) czyszczenia urządzeniem piorącym: dywanów, wykładzin dywanowych i mebli tapicerowanych w budynkach wymienionych w załączniku nr 1 do Umowy, o maksymalnej powierzchni, w całym okresie trwania umowy 800 m2 – na podstawie zleceń Zamawiającego, 8) interwencyjne szorowanie i nakładanie warstwy ochronnej na wykładziny pcv – 1500 m² – na podstawie zleceń Zamawiającego, 9) utrzymania czystości i sprzątania w godzinach pracy Urzędu (serwis dzienny) w ciągach komunikacyjnych, tj. korytarzach i klatkach schodowych, toaletach, pomieszczeniach socjalnych i pomieszczeniach rodzica z dzieckiem w budynkach UMP przy ul. Libelta 16/20, przy ul. Gronowej 22a,b oraz przy ul. Gronowej 20, 10) dostarczenie do budynku przy ul. Libelta 16/20 i przy ul. Gronowej 22 a, b oraz serwis (utrzymanie w czystości i wymiana w całym okresie trwania Umowy) 7 mat systemowych charakteryzujących się przyczepnością do podłoża o właściwościach antypoślizgowych i wymiarach nie mniejszych niż 200cm x 100cm w następujących lokalizacjach w budynkach: a) na parterze budynku przy ul. Gronowej 22ab, przy wejściu głównym A – 2 sztuki, b) na parterze budynku przy ul. Gronowej 22ab, przy windzie zlokalizowanej przy wejściu głównym A – 1 sztuka, c) na parterze budynku przy ul. Gronowej 22a,b, przy windzie zlokalizowanej przy wejściu B – 1 sztuka, d) na parterze budynku przy ul. Libelta 16/20 – 3 sztuki, 11) wymianie raz na 3 miesiące szczotek do czyszczenia toalet. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 13 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres czynności, wynikający z usług sprzątania oraz częstotliwość ich wykonywania, zawiera załącznik nr 2 do umowy. 4. Rodzaje pomieszczeń, w których będą świadczone objęte zamówieniem usługi oraz ilość metrów kwadratowych tych pomieszczeń, zawiera załącznik nr 1 do umowy.
Interne Kennung: ZPb-II.271.208.2025.EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000