85343-2025 - Wettbewerb
Polen – Hebezeuge und Fördermittel – DOSTAWA SPRZĘTU PRZEŁADUNKOWEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU PRZEŁADUNKOWEGO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu przeładunkowego. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia, nie później niż do dnia 31.07.2025 r. (szczegóły skorzystania z prawa opcji zostały opisane we wzorze umowy, która stanowi załącznik nr 5 do SWZ)
Interne KennungD/11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu przeładunkowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu przeładunkowego - PODNOŚNIK WIDŁOWY AKUMULATOROWY O UDŹWIGU MIN. 2T 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia, nie później niż do dnia 31.07.2025 r. (szczegóły skorzystania z prawa opcji zostały opisane we wzorze umowy, która stanowi załącznik nr 5 do SWZ)
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia, nie później niż do dnia 31.07.2025 r. (szczegóły skorzystania z prawa opcji zostały opisane we wzorze umowy, która stanowi załącznik nr 5 do SWZ).