See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabudowa pomp ciepła łącznie z montażem magazynów energii w budynkach przy ul. Śląskiej 12 i ul. Techników 18 w ramach realizacji projektu „Budowa OZE na terenie Gminy Chełm Śląski” nr FESL.10.06-IZ.01-0842/23 realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem magazynów energii i instalacją pomp ciepła w 3 budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Chełm Śląski: 1) w budynku wielofunkcyjnym ul. Techników 18 w którym mieści się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Żłobek oraz Biblioteka, która obejmuje: a) montaż pompy ciepła typu powietrze woda o mocy 90 kW, b) rozbudowę instalacji fotowoltaicznej w celu zwiększenia mocy instalacji o 26 kWp (obecnie zamontowana na obiekcie instalacja ma moc 20,8 kWp), c) zabudowa magazynu energii elektrycznej o pojemności 75 kWh. 2) dla budynku Urzędu Gminy Chełm Śląski przy ul. Konarskiego 2, która obejmuje: a) rozbudowę instalacji fotowoltaicznej w celu zwiększenia mocy instalacji o 9,2 kWp (obecnie zamontowana na obiekcie instalacja ma moc 32,8 kWp), b) zabudowę magazynu energii elektrycznej o mocy 75 kWh. 3) w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Śląskiej 12, która obejmuje: a) montaż kaskady dwóch pomp ciepła typu powietrze woda o mocy 2*60 kW, b) rozbudowę instalacji fotowoltaicznej w celu zwiększenia mocy instalacji o 17,2 kWp (obecnie zamontowana na obiekcie instalacja 32,8 kWp), c) zabudowę magazynu energii elektrycznej o pojemności 75 kWh. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części zamówienia: 1) Część I zamówienia - dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii w budynku Urzędu Gminy Chełm Śląski przy ul. Konarskiego 2 oraz w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Śląskiej 12 w Chełmie Śląskim. 2) Część II zamówienia - dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii w budynku wielofunkcyjnym ul. Techników 18 w Chełmie Śląskim.
Vorherige Bekanntmachung: 627123-2025
Interne Kennung: 271.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 31121110 Leistungswandler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii dla budynku Urzędu Gminy Chełm Śląski przy ul. Konarskiego 2 oraz budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Śląskiej 12 w Chełmie Śląskim.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w część I zamówienia polegającej na dostawie i montażu odnawialnych źródeł energii dla budynku Urzędu Gminy Chełm Śląski przy ul. Konarskiego 2 oraz budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Śląskiej 12 w Chełmie Śląskim obejmuje w szczególności: • wykonanie robót przygotowawczych, • wykonanie niezbędnych robót demontażowych oraz rozbiórek, • roboty instalacyjne, • wykonanie rozdzielnic, • dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na konstrukcji wsporczej, • dostawa i montaż hybrydowych inwerterów fotowoltaicznych, • dostawa i montaż zewnętrznych magazynów energii, • dostaw i montaż kaskady pomp ciepła wraz z niezbędnym osprzętem, • wykonanie niezbędnych pomiarów, prób i sprawdzeń, • wykonanie ogrodzenia, • przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie w imieniu Zamawiającego instalacji fotowoltaicznej do organów Państwowej Straży Pożarnej, • przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie w imieniu Zamawiającego instalacji fotowoltaicznej do OSD • szkolenie wyznaczonych przedstawicieli Użytkownika w zakresie obsługi i eksploatacji zamontowanych urządzeń, systemów itp., • wykonanie dla każdej lokalizacji po 1 tablicy informacyjnej (razem 2 tablice) i ich montaż o wymiarach 80/40 cm • wykonanie dla każdej lokalizacji po 1 tablicy informacyjnej (razem 2 tablice) i ich montaż o wymiarach 60/40 cm • wykonanie naklejek i umieszczenie ich w dobrze widocznym miejscu na dostarczonym sprzęcie. • wszelkie pozostałe roboty i/lub czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 31121110 Leistungswandler
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii w budynku wielofunkcyjnym ul. Techników 18 w Chełmie Śląskim.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w część II zamówienia polegającej na dostawie i montażu odnawialnych źródeł energii w budynku wielofunkcyjnym przy ul. Techników 18 w Chełmie Śląskim obejmuje w szczególności: • wykonanie robót przygotowawczych, • wykonanie niezbędnych robót demontażowych oraz rozbiórek, • wykonanie robót instalacyjnych, • wykonanie rozdzielnic, • dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na konstrukcji wsporczej, • dostawa i montaż hybrydowego inwertera fotowoltaicznego, • dostawa i montaż zewnętrznego magazynu energii, • dostaw i montaż pompy ciepła wraz z niezbędnym osprzętem, • wykonanie niezbędnych pomiarów, prób i sprawdzeń, • wykonanie ogrodzenia, • przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie w imieniu Zamawiającego instalacji fotowoltaicznej do organów Państwowej Straży Pożarnej • przygotowanie dokumentacji i dokonanie zgłoszenia w imieniu Zamawiającego instalacji fotowoltaicznej do OSD • szkolenie wyznaczonych przedstawicieli Użytkownika w zakresie obsługi i eksploatacji zamontowanych urządzeń, systemów itp., • wykonanie 1 tablicy informacyjnej i jej montaż o wymiarach 80/40 cm • wykonanie 1 tablicy informacyjnej i jej montaż o wymiarach 60/40 cm • wykonanie naklejek i umieszczenie ich w dobrze widocznym miejscu na dostarczonym sprzęcie. • wszelkie pozostałe roboty i/lub czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 31121110 Leistungswandler