See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na 4 zadania
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na 4 zadania: 1) Zadanie nr 1: dla Ruchu Chwałowice, 2) Zadanie nr 2: dla Ruchu Jankowice, 3) Zadanie nr 3: dla Ruchu Marcel, 4) Zadanie nr 4: dla Ruchu Rydułtowy.
Vorherige Bekanntmachung: 545813-2025
Interne Kennung: 4825001077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ruch Chwałowice
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruchu Chwałowice
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Ruch Jankowice
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruchu Jankowice
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Ruch Marcel
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruchu Marcel
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Ruch Rydułtowy
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie całodobowej obsługi Punktu Pierwszej Pomocy przez pielęgniarkę/ratownika medycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruchu Rydułtowy
Interne Kennung: Zadanie nr 4