2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku wraz z obsługą komunalną na terenie gminy Ustka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa komunalna polegająca na wykonywaniu usług w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ustka. 2 Przedmiot umowy obejmuje wykonanie: 1) usług świadczonych w okresie: od 28.04.2025 r. do 31.05.2025 r. oraz od 15.09.2025 r. do 30.09.2025 roku zgodnie z Działem II ust. 1 pkt 2 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 2) usług świadczonych w sezonie letnim: od 01.06.2025 r. do 14.09.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 1, pkt 3 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 3)sprzątania ulic i chodników wraz z obsługą komunalną miejscowości w sezonie letnim: od 01.06.2025 r. do 14.09.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 2 pkt 1 - 7 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 4)sprzątanie ulic i chodników wraz z obsługą komunalną miejscowości poza sezonem letnim od 01.03.2025 r. do 31.05.2025 r. oraz od 15.09.2025 r. do 31.12.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 3 pkt 1 - 8 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 5)usługi związane z utrzymaniem czystości i porządku w ciągu całego roku: od dnia 01.03.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 4 pkt 1 – 5 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3.Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa Specyfikacja warunków zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia, które stanowi integralną część niniejszej umowy.
Interne Kennung: RR.271.02.2025.MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90680000 Strandreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa komunalna polegająca na wykonywaniu usług w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ustka. 2 Przedmiot umowy obejmuje wykonanie: 1) usług świadczonych w okresie: od 28.04.2025 r. do 31.05.2025 r. oraz od 15.09.2025 r. do 30.09.2025 roku zgodnie z Działem II ust. 1 pkt 2 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 2) usług świadczonych w sezonie letnim: od 01.06.2025 r. do 14.09.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 1, pkt 3 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 3) sprzątania ulic i chodników wraz z obsługą komunalną miejscowości w sezonie letnim: od 01.06.2025 r. do 14.09.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 2 pkt 1 - 7 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 4) sprzątanie ulic i chodników wraz z obsługą komunalną miejscowości poza sezonem letnim od 01.03.2025 r. do 31.05.2025 r. oraz od 15.09.2025 r. do 31.12.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 3 pkt 1 - 8 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 5) usługi związane z utrzymaniem czystości i porządku w ciągu całego roku: od dnia 01.03.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. zgodnie z Działem II ust. 4 pkt 1 – 5 załącznika Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa Specyfikacja warunków zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia, które stanowi integralną część niniejszej umowy.