853669-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mobilfunkgeräte – Dynamický nákupní systém na dodávky mobilních telefonů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky mobilních telefonů
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky mobilních telefonů, včetně jejich originálního příslušenství (např. nabíječka, pouzdro, ochranné sklo apod.), včetně zajištění servisních oprav, a to dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele. Součástí plnění bude i doprava na místo plnění určené pověřujícím zadavatelem.
Interne KennungMV-156837/VZ-2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPřiměřeně pravidla pro užší řízení podle § 58 a dále dle § 138, §139 a § 139a zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0001