853670-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa zestawu narzędzi do sal operacyjnych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu narzędzi do sal operacyjnych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
BeschreibungDostawa zestawu narzędzi do sal operacyjnych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026 zgodnie z załącznikami do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompletne zestawy do laparotomii
BeschreibungKompletne zestawy do laparotomii - 5 zestawów
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
LosLOT-0002
TitelKompletne zestawy do szycia
BeschreibungKompletne zestawy do szycia - 40 zestawów
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelKompletny zestaw narzędzi ortopedycznych
BeschreibungKompletny zestaw narzędzi ortopedycznych - 5 zestawów
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelPiły elektryczne do amputacji kończyn
BeschreibungPiły elektryczne do amputacji kończyn -2 zestawy
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelWiertarki elektryczne wraz z akumulatorami
BeschreibungWiertarki elektryczne wraz z akumulatorami - 2 szt.
Interne KennungCzęść nr 5