See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu. Zadanie 1 – wynajem autobusów/autokarów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Lębork; Zadanie 2 – wynajem autobusów/autokarów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Słupsk, Ustka, Chojnice, Czarne; Zadanie 3 – wynajem miniautobusów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Lębork; Zadanie 4 – wynajem miniautobusów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Słupsk, Ustka, Chojnice, Czarne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 664372-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Wynajem autobusów/autokarów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Lębork.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego w ilości wskazanej w formularzu cenowym. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z „prawa opcji” od posiadanych środków finansowych i zwiększonych potrzeb Zamawiającego w stosunku do prognozowanych ilości określonych w zamówieniu podstawowym. „Prawo opcji” obejmować będzie zwiększenie ilości asortymentu w uzasadnionych przypadkach.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Wynajem miniautobusów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Lębork.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Wynajem miniautobusów dla Jednostek Wojskowych z garnizonu Słupsk, Ustka, Chojnice, Czarne.
Interne Kennung: zadanie 4