See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa w formie dzierżawy chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej (HPLC-ICP-MS) dla WSSE w Warszawie z możliwością wykupu.
Beschreibung: Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdziale VI SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 421134-2025
Interne Kennung: ZP11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie dzierżawy chromatografu cieczowego sprzężonego ze spektrometrem mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej (HPLC-ICP-MS) dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP 11/2025