See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK reinigen en inspecteren riolen DOWR
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het reinigen van hoofdriolering; - het reinigen van infiltratieriolering; - het reinigen van inspectieputten; - het afvoeren van RKG-slib; - het uitvoeren van putvideo-inspectie leidingen; - het inspecteren van hoofdriolering; - het inspecteren van inspectieputten; - het treffen van verkeersmaatregelen. Het totale areaal van de gemeente Deventer bestaat uit ca. 500 km vrijvervalriolering. De fictieve hoeveelheden opgenomen in het bestek zijn de totale verwachte hoeveelheden voor de maximale looptijd van 4 jaar. De werkzaamheden worden geclusterd opgedragen in de deelopdrachten.
Interne Kennung: DOWR 22-01
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Deventer
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het reinigen van hoofdriolering; - het reinigen van infiltratieriolering; - het reinigen van inspectieputten; - het afvoeren van RKG-slib; - het uitvoeren van putvideo-inspectie leidingen; - het inspecteren van hoofdriolering; - het inspecteren van inspectieputten; - het treffen van verkeersmaatregelen. Het totale areaal van de gemeente Deventer bestaat uit ca. 500 km vrijvervalriolering. De fictieve hoeveelheden opgenomen in het bestek zijn de totale verwachte hoeveelheden voor de maximale looptijd van 4 jaar. De werkzaamheden worden geclusterd opgedragen in de deelopdrachten. De gemeente Deventer heeft per jaar een gemiddeld jaarbudget van ca. €45.000,- beschikbaar. Elk jaarbudget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het jaarlijkse plafondbedrag van €100.000,- niet te boven kan gaan.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging