2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA POTRZEBY ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA TECHNOLOGICZNA TRANSFORMACJA EDUKACJI W POWIECIE KOLSKIM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie. 2. Dostarczone w ramach niniejszego postępowania pomoce dydaktyczne muszą spełniać wymagania obowiązujących przepisów. 3. Pomoce powinny posiadać niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty bezpieczeństwa oraz dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku – jeśli dotyczy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca winien okazać się niniejszymi dokumentami. 4. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do swz (formularz techniczno-cenowy).
Interne Kennung: ZP.272.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001