2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości włączonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi oraz nieruchomości stanowiących własność gminy Szczytno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości włączonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi oraz nieruchomości stanowiących własność gminy Szczytno do stacji przeładunkowej w Trelkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r., z: a. terenu nieruchomości zamieszkałych, na których znajduje się ok. 3751 nieruchomości zlokalizowanych w 51 miejscowościach oraz 16 budynków wielorodzinnych w miejscowości Kamionek (zamieszkałych przez ok. 660 mieszkańców) oraz 2 budynków wielorodzinnych w miejscowości Janowo - (ok 60 mieszkańców); b. terenu nieruchomości wykorzystywanych w sposób rekreacyjny (domki i działki rekreacyjne ok. 850 nieruchomości); c. terenu nieruchomości i obiektów stanowiących własność Gminy Szczytno, na których znajduje się: 31 świetlic wiejskich, 39 przystanków autobusowych, 2 ścieżki pieszo-rowerowe, 36 place zabaw, 10 boisk sportowych, 7 remiz strażackich, 1 skwer, 1 plaża, wykaz stanowi załącznik nr 1 do niniejszego opisu; d. objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odzieży i tekstyliów, z nieruchomości zamieszkałych dwa razy w roku, natomiast z nieruchomości wykorzystywanych w sposób rekreacyjny (domki i działki rekreacyjne) raz w roku, w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Wykonawca uzgodni z zamawiającym termin oraz formę zgłaszania odbioru odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców i nieruchomości letniskowych, w ilości punktów lokalizacyjnych odpowiadających potrzebom zgłaszanych Wykonawcy przez mieszkańców. Powyższe informacje nt. terminów objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych wykonawca zamieści w harmonogramie odbioru odpadów. Poza terminami zbiórki ww. odpady dostarczane będą własnym transportem właściciela nieruchomości lub odpłatnie przez Wykonawcę w terminie uzgodnionym telefonicznie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych; e. powstałych podczas organizowanego przez szkoły, przedszkola i sołectwa znajdujące się na terenie gminy Szczytno, wiosennego i jesiennego „sprzątania świata”; f. powstałych podczas ok. 50 imprez okolicznościowych rocznie (festyny, imprezy masowe organizowane przez sołectwa i gminę) na terenie gminy Szczytno. Terminy odbioru opadów z imprez okolicznościowych Wykonawca uzgodni z Zamawiającym; Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów w pierwszym dniu roboczym po ich wytworzeniu oraz dostarczenie ich do Stacji Przeładunkowej w Trelkowie w dniach jej otwarcia. Odbiór odpadów dla wszystkich nieruchomości odbywa się wg. zatwierdzonego przez zamawiającego harmonogramu odbioru odpadów, z wyjątkiem masowych wydarzeń organizowanych przez gminę Szczytno, te, po ówczesnym zgłoszeniu wykonawcy. Zebrane odpady wykonawca zamówienia transportuje do stacji przeładunkowej w Trelkowie. Liczba odebranych odpadów z ostatnich 12 miesięcy tj. od 01.08.2024 do 31.07.2025r. w Mg wyniosła 2947,6082. Wzrost procentowy odpadów w latach 2020-2024 kształtuje się na poziomie 4,88%. W związku z powyższym szacuje się wolumen odpadów w 2026 roku na poziomie 3.091,45 Mg.
Interne Kennung: RR-PFZ.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90511400 Altpapiersammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości włączonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi oraz nieruchomości stanowiących własność gminy Szczytno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości włączonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi oraz nieruchomości stanowiących własność gminy Szczytno do stacji przeładunkowej w Trelkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.