2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poloshirts en Onderkleding
Beschreibung: De opdracht omvat de productie en levering van poloshirts en onderkleding die onderdeel uitmaken van het operationele uniform van de Politie. De Politie is voornemens over te gaan tot het sluiten van een (1) Raamovereenkomst met een looptijd van zes (6) jaar met opties tot verlenging van tweemaal (2x) maximaal 24 maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomsten is hierdoor 10 jaar. Daarnaast is Politie voornemens een (1) wachtkamerovereenkomst te sluiten met een looptijd van maximaal 24 maanden.
Interne Kennung: Poloshirts en Onderkleding
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18412200 Sporthemden, 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung, 35811200 Polizeiuniformen
5. Los
Los: LOT-0000