See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, z nieruchomości niezamieszkałych na terenie Gminy Zagnańsk oraz Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kołomań w terminie 24 miesięcy począwszy od 1 lipca 2026 roku z możliwością powtórzenia zamówienia usług podobnych do usług stanowiących przedmiot niniejszego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, z nieruchomości niezamieszkałych na terenie Gminy Zagnańsk oraz Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kołomań w terminie 24 miesięcy począwszy od 1 lipca 2026 roku z możliwością powtórzenia zamówienia usług podobnych do usług stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia”.
Interne Kennung: PZ.271.1.25.2025.PZZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk 2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 3. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. 4. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. 5. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, z nieruchomości niezamieszkałych na terenie Gminy Zagnańsk oraz Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kołomań w terminie 24 miesięcy począwszy od 1 lipca 2026 roku
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 Niesegregowane zmieszane odpady komunalne – szacowana ilość w ciągu 2 lat - 2000,0000 Mg
Interne Kennung: Cześć I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 08, 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji i odpady zielone –szacowana ilość w ciągu 2 lat - 800,0000 Mg
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 01 01 i 15 01 01 Papier i tektura i opakowania z papieru i tektury - szacowana ilość w ciągu 2 lat - 252,0000 Mg
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 02, 15 01 07 Szkło i opakowania ze szkła – szacowana ilość w ciągu 2 lat - 500,0000 Mg
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06 Opakowania wielomateriałowe, Zmieszane odpady opakowaniowe, Tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, Metale i opakowania z metali - szacowana ilość w ciągu 2 lat - 600,0000 Mg
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie ex 20 01 99 (w tym popiół ) Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach szacowana ilość w ciągu 2 lat - 300,0000 Mg
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 10, 20 01 11 Odzież i tekstylia – szacowana ilość w ciągu 2 lat - 40,0000 Mg
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 08, 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji szacowana ilość w ciągu 2 lat - 3,0000 Mg
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06 Opakowania wielomateriałowe, Zmieszane odpady opakowaniowe, Tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, Metale i opakowania z metali - szacowana ilość w ciągu 2 lat – 4,0000 Mg
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 01 01 i 15 01 01 Papier i tektura i opakowania z papieru i tektury - szacowana ilość w ciągu 2 lat – 6,0000 Mg
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 02, 15 01 07 Opakowania ze szkła – szacowana ilość w ciągu 2 lat – 3,0000 Mg
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 – szacowana ilość w ciągu 2 lat – 20,0000 Mg
Interne Kennung: Część XII
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0013
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04 + 17 06 04 Odpady z prac budowlanych - bez gruzu + STYROPIAN – szacowana ilość w ciągu 2 lat – 100,0000 Mg
Interne Kennung: Część XIII
Los: LOT-0014
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 32 Przeterminowane lub nieużywane leki pochodzące z gospodarstw domowych szacowana ilość w ciągu 2 lat – 0,6000 Mg
Interne Kennung: Część XIV
Los: LOT-0015
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03 Zużyte opony szacowana ilość w ciągu 2 lat – 80,0000 Mg
Interne Kennung: Część XV
Los: LOT-0016
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe szacowana ilość w ciągu 2 lat – 210,0000 Mg
Interne Kennung: Część XVI
Los: LOT-0017
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie ex 20 01 99 (w tym popiół ) Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach szacowana ilość w ciągu 2 lat – 4,0000 Mg
Interne Kennung: Część XVII
Los: LOT-0018
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 Niesegregowane zmieszane odpady komunalne – szacowana ilość w ciągu 2 lat – 70,0000 Mg
Interne Kennung: Część XVIII
Los: LOT-0019
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 08, 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji i odpady zielone szacowana ilość w ciągu 2 lat – 30,0000 Mg
Interne Kennung: Część XIX
Los: LOT-0020
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03 Zużyte opony (opony samochodowe, rowerowe, ciężarowe, rolnicze) szacowana ilość w ciągu 2 lat – 2,0000 Mg
Interne Kennung: Część XX
Los: LOT-0021
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06 Opakowania wielomateriałowe, Zmieszane odpady opakowaniowe, Tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, Metale i opakowania z metali - szacowana ilość w ciągu 2 lat – 2,0000 Mg
Interne Kennung: Część XXI
Los: LOT-0022
Beschreibung: Odbiór i Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 szacowana ilość w ciągu 2 lat – 2,0000 Mg
Interne Kennung: Część XXII