2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy warzyw i owoców do Szkoły Policji w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy warzyw i owoców do Szkoły Policji w Katowicach. 2. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz maksymalna ilość zamawianych produktów została podana w specyfikacji asortymentowo-ilościowo- wartościowej stanowiącej załącznik nr 1A do SWZ. 3. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. 4. Zaproponowanie produktów niezgodnych z wymaganiami Zamawiającego, równoznaczne będzie z odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 5. Dla asortymentu wyspecyfikowanego w załączniku nr 6 do SWZ Zamawiający ustali współczynnik cenowy (zgodnie z rozdziałem XVII niniejszej SWZ) w oparciu o notowania giełdowe zaobserwowane w 2024 roku na Warszawskim Rolno – Spożywczym Rynku Hurtowym w Broniszach, na podstawie którego dokonywane będą rozliczenia. Strona internetowa www.bronisze.com.pl. 6. Oferowana cena jednostkowa artykułów wymienionych w Specyfikacji asortymentowo-ilościowo-wartościowej stanowiącej załącznik nr 1A do SWZ, pod rygorem odrzucenia oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp - jako niezgodnej z warunkami zamówienia, nie może być większa od cen wskazanych w załączniku nr 6 do SWZ. 7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. 8. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. 10. Osoby wykonujące dostawę muszą legitymować się aktualnym orzeczeniem lekarskim dla celów sanitarno-epidemiologicznych, które okazują na żądanie Zamawiającego. 11. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania aktualnego zaświadczenia o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli właściwych władz – zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1448). Wykonawca musi podlegać stałemu nadzorowi właściwych władz. 12. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. 13. Szczegóły realizacji dostaw określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 14. Wykonawca zapewni ochronę przekazywanych danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej RODO) (t.j. Dz.U. UE L 2016 r. nr. 119 s. 1). Obowiązek poinformowania Podwykonawców, podmiotów trzecich i członków konsorcjum o przetwarzaniu danych osobowych spoczywa na Wykonawcy. Oświadczenie Wykonawcy o wypełnieniu obowiązków wynikających z art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał w celu ubiegania się o niniejsze zamówienie złożone zostanie w formularzu ofertowym - stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 625769-2024
Interne Kennung: 20/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221110 Wurzelgemüse, 03221113 Zwiebeln, 03221111 Rote Beete, 03221112 Karotten, 03221410 Kohl, 03221000 Gemüse, 15331133 Halbe Erbsen, 03221210 Bohnen, 15331142 Verarbeiteter Kohl, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221270 Gurken, 03221420 Blumenkohl/Karfiol, 03221230 Paprika, 03221320 Salatblätter, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221260 Pilze, 03221250 Zucchini, 03222321 Äpfel, 03222330 Steinobst, 03222340 Trauben, 03221200 Fruchtgemüse, 03222210 Zitronen, 03222240 Tangerinen, 03222220 Orangen, 03222111 Bananen