See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Mobilkomprimatorer til Genbrugsstationer (Genudbud)
Beschreibung: Udbuddet vedrører produktion, montage og levering af mobilkomprimatorer. Ordregiver estimerer den samlede værdi for aftalen, til at udgøre ca. 7.000.000 DKK over en 4-årig periode. Den oplyste værdi for aftalen er baseret på et skøn over det forventede fremtidige forbrug. Værdien/mængderne er således vejledende, og Leverandøren er ikke garanteret nogen minimum omsætning. Den estimerede mængde/værdi er angivet under forbehold for fortsat bevilling i hele aftaleperioden.
Interne Kennung: 24-04766
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713300 Küchenabfallzerkleinerer
5. Los
Los: LOT-0000