854030-2025 - Ergebnis
Polen – Scanner für Computeranwendungen – DOSTAWA SKANERÓW DZIEŁOWYCH A1 I A2 DLA SĄDU APELACYJNEGO W RZESZOWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SKANERÓW DZIEŁOWYCH A1 I A2 DLA SĄDU APELACYJNEGO W RZESZOWIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dziełowych A1 i A2 dla Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć do Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie Oddział w Krośnie ul. Kletówki 27A, 38-400 Krosno oraz Oddział w Nisku ul. Gisgesa 1 , 37-400 Nisko, fabrycznie nowy przedmiot zamówienia w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Przedmiotowe postępowanie zostało podzielone na pakiety jak niżej. Zamówienie będzie składać się z ilości: - Pakiet Nr 1. Dostawa skanerów dziełowych A1 - 1 szt. - Pakiet Nr 2. Dostawa skanerów dziełowych A2 - 2 szt.
Vorherige Bekanntmachung658229-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1. Dostawa skanerów dziełowych A1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dziełowych A1 w ilości - 1 szt.
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 2. Dostawa skanerów dziełowych A2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dziełowych A2 w ilości - 2 szt.