2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en onderhouden van wachthuisjes openbaar vervoer en digitale informatieborden voor de stad Mechelen
Beschreibung: Leveren, plaatsen en onderhouden van wachthuisjes openbaar vervoer en digitale informatieborden voor de stad Mechelen
Interne Kennung: PPP001-2387/5786/2025-OO-IPOD-1481
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen en onderhouden van wachthuisjes bij haltes van openbaar vervoer
Beschreibung: Leveren, plaatsen en onderhouden van wachthuisjes bij haltes van openbaar vervoer
Interne Kennung: 2025-OO-IPOD-1481_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar, 34920000 Straßenausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Leveren en plaatsen en onderhouden van digitale informatieborden
Beschreibung: Leveren en plaatsen en onderhouden van digitale informatieborden
Interne Kennung: 2025-OO-PMB-1481_2
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln