See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do ewakuacji jako uzupełnienie zasobów baz magazynowych miasta Opola do realizacji zadań w sytuacji kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do ewakuacji jako uzupełnienie zasobów baz magazynowych miasta Opola do realizacji zadań w sytuacji kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania: Zadanie 1 – Zakup i dostawa zestawu 3w1 inkubator + nosze – 1 zestaw Zadanie 2 – Zakup i dostawa zestawu 4w1 do transportu noworodków – 1 zestaw Zadanie 3 – Zakup i dostawa systemu mobilnej ewakuacji – 2 szt. Skróty używane przez Zamawiającego: SWZ- Specyfikacja Warunków Zamówienia, Prawa - Prawo zamówień publicznych, OPZ- Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 700300-2025
Interne Kennung: ZP.271.6.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Zakup i dostawa zestawu 4w1 do transportu noworodków – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawę 1zestawu 4 w 1 do transportu noworodków. Szczegóły dotyczące charakterystyki technicznej koparko-ładowarki oraz wymagania szczegółowe związane z przedmiotem zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Zakup i dostawa systemu mobilnej ewakuacji – 2 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawę 2 sztuk systemu mobilnej ewakuacji. Komplet systemu ewakuacji składa się z: stelaż, 4 komplety noszy, śruby mocowania do podłogi, pasy transportowe, koncentrator tlenu. Szczegóły dotyczące charakterystyki technicznej minikoparki i przyczepy oraz wymagania szczegółowe związane z przedmiotem zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 2 Stück