2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ensceneringsmiddelen brandweer
Beschreibung: Het oefenen en opleiden van medewerkers bij VRNHN staat nooit stil. Op het moment van een calamiteit is het noodzakelijk dat goed opgeleide en getrainde professionals hun vak verantwoord kunnen uitvoeren. Ensceneringsmiddelen dragen bij aan het professionele oefen- en opleidingsprogramma van VRNHN. Onder de scope van deze Opdracht vallen onder andere de rookmachines, rookvloeistof, oefenpoppen, vlam- en geluidssimulatie. Zie Offerteleidraad
Interne Kennung: CB20250074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Offerteleidraad Zie Offerteleidraad
Interne Kennung: 1