2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZM-Blücherův palác-realizace I. etapy, stabilizace havarijního stavu objektu
Beschreibung: Předmětem smlouvy o dílo je provedení odstranění havarijního stavu střešního pláště na všech střešních rovinách objektu, včetně klempířských výrobků, odstranění nebo doplnění komínových těles, obnova vikýřů, které se nacházejí v mansardové části střechy, včetně restaurování reliéfu Panny Marie, hlavic pilastrů a říms oválných vikýřů, výměna oken ve vikýřích, obnova odvodu dešťových vod z pláště střechy, obnova hromosvodu, zřízení zachytávání sněhu a bezpečnostní záchytný systém. Dále bude odstraněn havarijní stav dešťové a splaškové kanalizace.
Interne Kennung: SZM-Blücherův palác
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212314 Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen, 45261200 Dachdeck- und Dachanstricharbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001