2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace plášťů budov včetně balkonů a technického vybavení Domova seniorů Sedlčany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v revitalizaci plášťů budov a technického vybavení v objektu Domova Sedlčany – poskytovatele sociálních služeb v obci Sedlčany ve Středočeském kraji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v revitalizaci plášťů budov a technického vybavení v objektu Domova Sedlčany – poskytovatele sociálních služeb v obci Sedlčany ve Středočeském kraji. Součástí předmětu veřejné zakázky je provedení níže specifikovaných prací na pavilonech P1 až P4: a. zateplení fasády kontaktním zateplovacím systémem, b. výměna výplní otvorů, c. oprava lodžií, d. zateplení a hydroizolace střechy, e. nové páteřní rozvody zdravotechniky, f. nové solárně termické panely na střeše, g. nová hromosvodová soustava. V současné době je objekt využíván jako domov seniorů. Realizace stavebních prací bude probíhat za provozu dotčených objektů domova seniorů. Veškeré práce, zejména uvnitř budovy (výměna stoupaček ZTI a oken včetně začištění budou probíhat s minimálním dopadem na provoz domova seniorů, tj. tak, aby klienti domova seniorů byli omezováni co nejméně. Při realizaci vnitřních prací bude postupováno po jedné stoupačce a v rámci toho bude realizace prací (výměna oken, STA zásevky, začištění s výmalbou apod.) v dotčeném prostotu probíhat tak, aby do těchto prostor následně již nemuseli vstupovat pracovníci dodavatelské firmy (balkony, zateplení apod. již budou realizovány z lešení).
Interne Kennung: VZ 12/24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung