854192-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzwerkinfrastruktur – Obnova a rozšíření firewallu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova a rozšíření firewallu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace nového řešení firewallu jako náhrada stávajícího firewallu a rozdělení funkcionality na dva firewally – interní (komunikace v rámci nemocnice) a perimetrový (komunikace do a z internetu).
Interne Kennung2025/016/ZZVZN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 71356300 Technische Unterstützung, 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001