854224-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Fensterreinigung – Udbud på levering af vinduespolering til Kalundborg Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud på levering af vinduespolering til Kalundborg Kommune
BeschreibungUdbuddet omfatter polering af alle vinduer/glas - internt, udvendigt, ovenlys, skråvinduer samt plexiglas- i alle aktive lokaler på de i Tilbudslisten angivende lokationer. For at være konditionsmæssig er det at krav at have deltaget på den indvendige besigtigelse der finder sted i uge 4 2026. Besigtigelsesplanen er vedlagt materialet. Det er tilbudsgivers eget ansvar at foretage den udvendige besigtigelse i forbindelse med tilbudsafgivelse.
Interne Kennung23-011039
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDer udbydes levering af vinduespolering til Kalundborg Kommune på én samlet kontrakt jf. udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0000