2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování metodiky ekonomického plánování bytových fondů pro obce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování praktického metodického materiálu pro ekonomické plánování bytových fondů. Metodika poskytne obcím návod, jak lépe plánovat své investice a údržbu, což přispěje ke zlepšení dostupnosti bydlení, vše s důrazem na dlouhodobé finanční plánování. Podle metodiky bude možné nastavovat dlouhodobé ekonomické plány udržitelnosti a rozvoje bytových fondů (horizont 30–50 let). Metodika bude využitelná pro obce různých velikostí a pro různá konkrétní nastavení správy bytových fondů. Metodika kombinuje teoretický úvod do problematiky, rešerši zahraničních praxí, rešerši aplikací pro správu bytových fondů, konkrétní case studies tří vybraných obcí, doporučené nástroje ekonomické modelace a sadu praktických doporučení pro obce.
Interne Kennung: ELIT: VZ/2025/93/1301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - § 100 odst. 2 ZZVZ - změna dodavatele v průběhu plnění - výhrada "N+72hod." (dle § 242 odst. 5 ZZVZ )