See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu kartuskiego
Beschreibung: usługa transportowa
Interne Kennung: RZP.272.6.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 001U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 001U relacji Szopa - Mirachowo - Kartuzy - Szopa. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 210 087,00 km.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 210 087 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 002U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 002U relacji Kartuzy - Garcz - Zawory – Kartuzy. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 53 312,00 km.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 53 312 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 003U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 003U relacji Kartuzy - Stężyca - Szymbark - Ostrzyce - Kartuzy. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 64 793,30 km.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 64 793,3 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 005U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 005U relacji Sulmin - Widlino - Żukowo - Kartuzy – Sulmin. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 90 932,00 km.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 90 932 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 006U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 006U relacji Kartuzy –Pomieczyńska Huta- Przodkowo - Czeczewo – Tokary-Banino. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 64 607,40 km.
Interne Kennung: Część 5
Menge: 64 607,4 Kilometer
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 010U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 010U relacji Kartuzy - Przodkowo - Kłosowo – Kłosówko. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 27 937,20 km.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 27 937,2 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 011U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 011U relacji Kartuzy - Przodkowo - Żukowo - Łapino Kartuskie. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 138 988,80 km.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 138 988,8 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 012U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 012U relacji Kartuzy - Sulęczyno przez: Sierakowice. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 82 828,20 km.
Interne Kennung: Część 8
Menge: 82 828,2 Kilometer
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 014U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 014U relacji Kartuzy - Leźno przez: Żukowo. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 238 086,00 km.
Interne Kennung: Część 9
Menge: 238 086 Kilometer
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 015U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 015U relacji Kartuzy - Rębiechowo przez: Przodkowo. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 97 750,10 km
Interne Kennung: Część 10
Menge: 97 750,1 Kilometer
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 016U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 016U relacji Kartuzy - Lębork przez: Sierakowice, Kamienicę Królewską, Pałubice. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 122 510,50 km.
Interne Kennung: Część 11
Menge: 122 510,5 Kilometer
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 017U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 017U relacji Kartuzy - Rębiechowo przez: Prokowo, Przodkowo. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 158 306,40 km.
Interne Kennung: Część 12
Menge: 158 306,4 Kilometer
Los: LOT-0013
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 018U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 018U relacji Kartuzy - Rębiechowo przez: Grzybno, Kłosowo. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 152 863,20 km.
Interne Kennung: Część 13
Menge: 152 863,2 Kilometer
Los: LOT-0014
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 019U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 019U relacji Pomieczyno - Żukowo przez: Kobysewo. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 120 355,20 km.
Interne Kennung: Część 14
Menge: 120 355,2 Kilometer