2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst takelen, vervoeren en bewaren van voertuigen door en ten behoeve van de Politiezone Rivierenland en de deelnemende gemeenten (2026-2030)
Beschreibung: Het gaat om takelingen van foutgeparkeerde voertuigen, hinderlijk opgestelde voertuigen, achtergelaten voertuigen, bestuurlijk in beslag genomen voertuigen en andere administratieve takelingen; het ter plaatse komen zonder effectief te takelen en de bewaarkosten.
Interne Kennung: PPP001-2379/5776/2025-OO-FO-1473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-OO-FO-1473_1