2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klimatizace v části objektu SFŽP ČR v Kaplanově ulici
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace klimatizace na 1NP celé budovy a na 2NP a 3NP na severozápadní straně budovy spravované Státním fondem životního prostředí České republiky, nacházející se na adrese Kaplanova 1931/1, 148 00 Praha 11 – Chodov, za účelem zajištění vnitřního mikroklimatu v kancelářích.
Interne Kennung: 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě ukončení smlouvy před uplynutím doby plnění veřejné zakázky, vyhrazuje si zadavatel možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena smlouva pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření smlouvy či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí.