See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-342/2025 Dostawa zaawansowanego systemu wykrywania i reagowania dla punktów końcowych w ramach realizacji zadań z obszaru cyberbezpieczeństwa na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaawansowanego systemu cyberbezpieczeństwa na potrzeby Politechniki Wrocławskiej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek Unii Europejskiej i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 5.Oferowany przedmiot zamówienia do terminu składania Ofert nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży (End of Life, End of Support, End of Sale). 6.Kod CPV: 48730000-4 – Pakiety oprogramowania zabezpieczającego. 7.Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9.Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania nie dłużej niż 90 dni. 10. Oferta musi składać się z: 10.1.formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4.(jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5.(jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6.dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty tj. w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; 10.7.(jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8.Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z kalkulacją ceny – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Wymóg wskazania: „Producent, Model” oraz oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu wymogów („Tak/Nie”) - nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. 10.9.Zamawiający zaleca załączenie dowodu wniesienia wadium. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 12.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 3 (trzy) zamówienia dotyczące dostawy subskrypcji i/lub licencji systemu wykrywania i reagowania dla punktów końcowych o wartości minimum 350 000,00 zł (jeden milion trzsta pięćdziesiąt tysięcy złotych) brutto każda z dostaw. W celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu, Zamawiający dopuszcza także wykazanie się 1 (jednym) zamówieniem dotyczącym dostawy subskrypcji i/lub licencji systemu wykrywania i reagowania dla punktów końcowych o wartości minimum 1 000 000,00 zł (jednego miliona złotych) brutto. (Dla ww. wartości wykazanych przez Wykonawcę w walucie innej niż PLN, Zamawiający przyjmie przelicznik według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia wszczęcia niniejszego postępowania (tj. z dnia wysłania ogłoszenia o zamówieniu w DUUE).
Interne Kennung: SZP/243-342/2025 Dostawa zaawansowanego systemu wykrywania i reagowania dla punktów końcowych w ramach realizacji zadań z obszaru cyberbezpieczeństwa na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LotA