854458-2025 - Ergebnis
Polen – Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung – Dostawa zestawów pojemników do pobierania jednostki krwi pełnej (KPK) oraz zestawów do produkcji zlewanego UKKP.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów pojemników do pobierania jednostki krwi pełnej (KPK) oraz zestawów do produkcji zlewanego UKKP.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pojemników do pobierania jednostki krwi pełnej (KPK) oraz zestawów do produkcji zlewanego UKKP. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung650890-2025
Interne Kennung47/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.