See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część nr 14; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Neurogenetyka i genetycznie uwarunkowane choroby narządów zmysłów; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0057
Titel: część nr 57
Beschreibung: część nr 57; Nazwa specjalizacji: Neurologia; Tytuł kursu: Neuropatologia; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 57
Los: LOT-0158
Titel: część nr 158
Beschreibung: część nr 158; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Reumatologia wieku rozwojowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 158
Los: LOT-0159
Titel: część nr 159
Beschreibung: część nr 159; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób narządu ruchu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 159
Los: LOT-0160
Titel: część nr 160
Beschreibung: część nr 160; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Aktualne rekomendacje diagnostyczne i terapeutyczne w reumatologii / Aktualne rekomendacje diagnostyczne i terapeutyczne w reumatologii - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 160
Los: LOT-0161
Titel: część nr 161
Beschreibung: część nr 161; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Choroby stawów wywołane przez kryształy i diagnostyka laboratoryjna płynu stawowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 161
Los: LOT-0162
Titel: część nr 162
Beschreibung: część nr 162; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Twardzina ograniczona i uogólniona; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 162
Los: LOT-0163
Titel: część nr 163
Beschreibung: część nr 163; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Postępy w diagnozowaniu i leczeniu chorób reumatycznych z elementami genetyki klinicznej: a) zarys genetyki klinicznej, b) postępy w diagnozowaniu i leczeniu niektórych chorób reumatycznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 163
Los: LOT-0164
Titel: część nr 164
Beschreibung: część nr 164; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Stany zagrożenia życia w reumatologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 164
Los: LOT-0165
Titel: część nr 165
Beschreibung: część nr 165; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Zespoły chorobowe obejmujące układ mięśniowo-szkieletowy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 165
Los: LOT-0166
Titel: część nr 166
Beschreibung: część nr 166; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Zasady rehabilitacji chorób reumatycznych / Rehabilitacja w chorobach reumatycznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 166
Los: LOT-0167
Titel: część nr 167
Beschreibung: część nr 167; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Kapilaroskopia jako metoda diagnostyczna zaburzeń mikrokrążenia w chorobach wewnętrznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 167
Los: LOT-0168
Titel: część nr 168
Beschreibung: część nr 168; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Toczeń rumieniowaty układowy i układowe zapalenia naczyń; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 168
Los: LOT-0169
Titel: część nr 169
Beschreibung: część nr 169; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Reumatologia wieku rozwojowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 169
Los: LOT-0170
Titel: część nr 170
Beschreibung: część nr 170; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Choroby rzadkie; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 170
Los: LOT-0171
Titel: część nr 171
Beschreibung: część nr 171; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Układowe choroby tkanki łącznej i zapalenia naczyń; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 171
Los: LOT-0172
Titel: część nr 172
Beschreibung: część nr 172; Nazwa specjalizacji: Reumatologia; Tytuł kursu: Leczenie bólu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 172
Los: LOT-0185
Titel: część nr 185
Beschreibung: część nr 185; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Nadciśnienie tętnicze u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 185
Los: LOT-0186
Titel: część nr 186
Beschreibung: część nr 186; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Postępowanie we wtórnych postaciach nadciśnienia tętniczego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 186
Los: LOT-0187
Titel: część nr 187
Beschreibung: część nr 187; Nazwa specjalizacji: Neuropatologia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie neuropatologii; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 187